0 Yorum

TRAFI Uygulaması Güncellendi

Yeni güncellemesi ile Trafi'ye birbirinden kullanışlı yeni özellikler katılıyor. Kullanıcılara toplu taşıma araçlarıyla yapacakları seyahatler için rota önerileri sunan Trafi ailesine İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından şimdi de Bursa katılıyor.
TRAFI Uygulaması Güncellendi

Hedeflenen noktaya farklı toplu taşıma araçlarıyla en kısa ve en pratik şekilde ulaşılmasına olanak veren Trafi, güncelleme ile aynı zamanda yeni bir yüze de kavuşuyor. Android ve İOS işletim sistemlerindeki menü seçeneklerini güncelleyen Trafi, kullanıcıların haritada çok daha rahat arama yapabilmelerine imkan tanıyor. 
TRAFI Uygulaması Güncellendi

Gelişmiş algoritma sistemi sayesinde Trafi'de arama yapmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay! 

Trafi'de bundan sonra yapılan tüm arama sonuçları, kullanıcı davranışlarına bağlı olarak kişiselleştiriliyor. Kullanıcılar ne kadar çok arama yaparsa o kadar kendilerine yönelik sonuçlar elde edecek.


TRAFI Uygulaması Güncellendi

Trafi'nin yeni güncellemesi ile yayına giren bir diğer özelliği ise İstanbul'da daha fazla feribota ulaşılabiliyor olması. 

Trafi nedir? 

TRAFI dünyanın en akıllı güzergah planlayıcısıdır. Kullanıcıların davranışlarını analiz eder ve onlara A noktasından B noktasına en pratik şekilde gidebilmelerini sağlayacak kişisel sonuçları sunar. Gerçek zamanlı trafik datalarını sunan Trafi, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde günlük seyahat eden yolcuların hayatlarını kolaylaştıracak teknolojik yeniliklerle sürekli kendini yeniler. Şu anda dünya üzerinde 4 ülkede 15 şehirde faaliyet göstermektedir.

0 Yorum:

Yorum Gönder

 
Aç-Kapat