Bir Yorum

PlayStation 4 Ne Zaman Çıkıyor ve Tanıtım Videosu


Birleşik Devletler'de yapılan Sony lansmanında PlayStation4'ün ilk bilgileri gelmiş oldu. Xbox One'ın henüz tanıtılmış olduğu bu günlerde Sony daha temkinli ve rakibinin hareketlerine göre pozisyon alıyor gibi.

Böyle diyoruz çünkü Xbox One için belirlenen satış fiyatına göre 100 $ daha ucuz bir satış fiyatıyla çıkaracaklar PlayStation 4'ü rakip Sony yetkilileri. Amazon.com'da ön siparişe açılan konsolun fiyatı ABD ve Avrupa için 399$ olarak belirlenmiş durumda.
PlayStation 4
PlayStation 4
Xbox One'ın çok yönlü bir konsola dönüşmesine karşılık Sony'nin nasıl bir tutum sergileyeceği merak konusu. Hakkında yazı yazdığımız Microsoft'un devrim gibi ürünü IllumiRoom'un Kinect ile birlikte kullanıldığında sanal gerçekliği üst düzeye çıkaran etkisi Xbox One için oldukça etkili bir satış aracı olacak.

Sony'nin bu durumu gölgede bırakmak için çok daha üst düzey grafik işlemci'nin yanı sıra konsoluna eklediği 3D özelliğini daha da geliştireceği söyleniyor.

Playstation 4 için çok fazla detay henüz yok ancak yıl sonunda çıkması kuvvetle muhtemel. Lansmanda gösterilen video buyrun:

   
TeknolojiManya

1 Yorum:

  1. artık devir xbox devri kinect çok gelişti

    YanıtlaSil

 
Aç-Kapat